White Label – model, w którym Medfile i haloDoctor rozszerzają swoje działania

program do gabinetu

White Label – model, w którym Medfile i haloDoctor rozszerzają swoje działania

 

Outsourcing systemu do prowadzenia gabinetu telemedycznego. Oprogramowanie do każdego gabinetu na miarę jego możliwości.

 

White Label - wystarczy kilka kroków, aby mieć platformę dopasowaną do swoich wymagań

 

Rewolucyjny model White Label działa już w programie Medfile i na platformie haloDoctor. Model White Label to gotowy produkt, który pozwala na spersonalizowanie swojej strony bez bazowania na klasycznych szablonach, dzięki czemu Twoja placówka będzie się wyróżniać na tle innych. Medfile udostępnia swój sprawdzony produkt, który pomoże Ci w rozwinięciu działalności w sieci a dodatkowe atuty w postaci wprowadzenia na stronę swojego logo czy tła, tylko pomoże w identyfikacji Twojego gabinetu w sieci.

 

Szereg korzyści dla podmiotów współpracujących

 

Codziennie w nasze szeregi dołącza dziesiątki nowych specjalistów, którzy zaufali naszej firmie i zapragnęli skorzystać z ofert, które proponujemy. Oprócz rewelacyjnych warunków finansowych i kompleksowym wsparciu naszych specjalistów, nasza platforma zapewnia również:

 

  • Pełne zarządzanie kartoteką, wizytami i rezerwacjami
  • Bezpieczne przechowywanie danych – wszystko zgodnie z wytycznymi RODO
  • Płatności online – PayU
  • Generowanie raportów, administracja użytkownikami systemu
  • Nowoczesna i innowacyjna platforma telemedyczna
  • Oprogramowanie do jednoosobowych placówek jak i kompleksowych poradni medycznych
  • Wystawianie: e-Recept, e-Zwolnień, e-Skierowań
  • Integracja oprogramowania z istniejącym już środowiskiem
  • Migracja danych

 

White Label to gwarancja usługi na najwyższym poziomie

 

Współpraca z Medfile to gwarancja otrzymywania tego co najlepsze dla Twojego gabinetu, aby bezpiecznie i skutecznie prowadzić poradnię telemedyczną. Szereg innowacji, które są wdrażane i udoskonalane na każdym kroku, skutecznie usprawniają i ułatwiają pracę.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Na czym polega model White Label w programie Medfile i na platformie haloDoctor?

Model White Label to gotowy produkt, który pozwala na spersonalizowanie swojej strony internetowej do prowadzenia gabinetu medycznego, bez konieczności korzystania z klasycznych szablonów. To pozwoli Twojej placówce wyróżnić się na tle konkurencji. Możesz dostosować stronę pod siebie i wprowadzić swoje logo czy tło, co pomaga w identyfikacji Twojego gabinetu w sieci.

Jakie korzyści niesie ze sobą model White Label dla podmiotów współpracujących z Medfile i haloDoctor?

Podmioty współpracujące z Medfile i haloDoctor korzystają z wielu korzyści, takich jak pełne zarządzanie kartoteką pacjentów, wizytami i rezerwacjami, bezpieczne przechowywanie danych zgodnie z wytycznymi RODO, obsługa płatności online przez PayU i wielu innych.

Jakie usługi można wystawiać za pomocą oprogramowania White Label?

Dzięki oprogramowaniu White Label, można wystawiać e-Recepty, e-Zwolnienia, e-Skierowania, co znacznie ułatwia proces zarządzania dokumentacją medyczną.