Recepta online od ginekologa

konsultacje lekarskie online

Recepta online od ginekologa

 

Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych to popularna metoda zapobiegania niechcianej ciąży i korzysta z niej co piąta kobieta. Czy by je pozyskać, niezbędna jest wizyta w gabinecie lekarskim, czy można pozyskać receptę online?

 

Wygodnie i szybko

 

Regularnie przyjmujesz tabletki antykoncepcyjne i potrzebujesz wykupić nowe opakowanie? Jeśli tak, to wystarczy umówić się na e-Wizytę u lekarza ginekologa poprzez platformę haloDoctor.pl, skorzystać ze szybkiej konsultacji i poprosić o wypisanie online recepty na konkretny preparat. Całość zajmie zaledwie kilka minut, a e-Wizyty często są dostępne jeszcze tego samego dnia.

 

Ile kosztuje uzyskanie recepty online?

 

By otrzymać receptę online nie tylko nie trzeba wychodzić z domu lub mieszkania, ale też nie trzeba przepłacać za drogie wizyty lekarskie. Ceny za e-Wizyty, dzięki którym możliwe jest pozyskanie od ginekologa recepty na tabletki antykoncepcyjne, rozpoczynają się od zaledwie 49 zł (opłata uiszczana przed konsultacją). Koszt jest jak widać bardzo niski, a pacjentka receptę online może uzyskać w wolnej chwili dokładnie wtedy, gdy najbardziej jej to odpowiada, również podczas przerwy w pracy.

 

Zdalnie, szybko i bez problemów. Właśnie tak można otrzymać receptę online od ginekologa na tabletki antykoncepcyjne, a także inne środki, w tym również na antykoncepcję awaryjną czyli np. tabletki "dzień po" (tabletki poronne to pigułki aborcyjne - nie mylić z tabletkami "dzień po" - lecz nie są dostępne w Polsce). Wejdź na haloDoctor.pl, znajdź lekarza, umów e-Wizytę i otrzymaj receptę.

 


 

haloDoctor.pl to intuicyjna platforma telekonsultacji online, dzięki której masz dostęp do ponad 400 lekarzy z 40 różnych specjalności, w tym wielu ginekologów. Umów eWizytę z jednym z nich i otrzymaj niezbędną receptę online.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy tabletki "dzień po" to to samo, co tabletki poronne?

Nie. Tabletki "dzień po" to środki antykoncepcji awaryjnej, nie można mylić ich z tabletkami poronnymi, które nie są dostępne w Polsce.

Jak długo trwa taka e-Wizyta u ginekologa?

E-Wizyty u ginekologa, podczas których można uzyskać receptę na antykoncepcję, zazwyczaj trwają zaledwie kilka minut, a terminy e-Wizyt są często dostępne jeszcze tego samego dnia.

Jak umówić się na e-Wizytę z ginekologiem?

Aby umówić się na e-Wizytę z ginekologiem, wystarczy wybrać odpowiedniego specjalistę na platformie haloDoctor.pl, umówić się na wizytę i uzyskać potrzebną e-Receptę online, jeśli będą ku temu przesłanki zdrowotne.