Recepta online od ginekologa

Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych to popularna metoda zapobiegania niechcianej ciąży i korzysta z niej co piąta kobieta. Czy by je pozyskać, niezbędna jest wizyta w gabinecie lekarskim, czy można pozyskać receptę online?

 

Wygodnie i szybko

 

Regularnie przyjmujesz tabletki antykoncepcyjne i potrzebujesz wykupić nowe opakowanie? Jeśli tak, to wystarczy umówić się na e-Wizytę u lekarza ginekologa poprzez platformę haloDoctor.pl, skorzystać ze szybkiej konsultacji i poprosić o wypisanie online recepty na konkretny preparat. Całość zajmie zaledwie kilka minut, a e-Wizyty często są dostępne jeszcze tego samego dnia.

 

Ile kosztuje uzyskanie recepty online?

 

By otrzymać receptę online nie tylko nie trzeba wychodzić z domu lub mieszkania, ale też nie trzeba przepłacać za drogie wizyty lekarskie. Ceny za e-Wizyty, dzięki którym możliwe jest pozyskanie od ginekologa recepty na tabletki antykoncepcyjne, rozpoczynają się od zaledwie 49 zł (opłata uiszczana przed konsultacją). Koszt jest jak widać bardzo niski, a pacjentka receptę online może uzyskać w wolnej chwili dokładnie wtedy, gdy najbardziej jej to odpowiada, również podczas przerwy w pracy.

 

Zdalnie, szybko i bez problemów. Właśnie tak można otrzymać receptę online od ginekologa na tabletki antykoncepcyjne, a także inne środki, w tym również na antykoncepcję awaryjną czyli np. tabletki "dzień po" (tabletki poronne to pigułki aborcyjne - nie mylić z tabletkami "dzień po" - lecz nie są dostępne w Polsce). Wejdź na haloDoctor.pl, znajdź lekarza, umów e-Wizytę i otrzymaj receptę.

 


 

haloDoctor.pl to intuicyjna platforma telekonsultacji online, dzięki której masz dostęp do ponad 400 lekarzy z 40 różnych specjalności, w tym wielu ginekologów. Umów eWizytę z jednym z nich i otrzymaj niezbędną receptę online.

 

Przeczytaj także:

Lekarz online - skorzystaj z błyskawicznej porady specjalisty

Strona www gabinetu - tworzenie strony internetowej gabinetu lekarskiego

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy tabletki "dzień po" to to samo, co tabletki poronne?

Nie. Tabletki "dzień po" to środki antykoncepcji awaryjnej, nie można mylić ich z tabletkami poronnymi, które nie są dostępne w Polsce.

Jak długo trwa taka e-Wizyta u ginekologa?

E-Wizyty u ginekologa, podczas których można uzyskać receptę na antykoncepcję, zazwyczaj trwają zaledwie kilka minut, a terminy e-Wizyt są często dostępne jeszcze tego samego dnia.

Jak umówić się na e-Wizytę z ginekologiem?

Aby umówić się na e-Wizytę z ginekologiem, wystarczy wybrać odpowiedniego specjalistę na platformie haloDoctor.pl, umówić się na wizytę i uzyskać potrzebną e-Receptę online, jeśli będą ku temu przesłanki zdrowotne.