Przejdź do Medfile i skorzystaj z darmowego przeniesienia danych

program do gabinetu

Przejdź do Medfile i skorzystaj z darmowego przeniesienia danych

 

Prowadzisz indywidualną praktykę lekarską? Zarządzasz placówką medyczną? Niezależnie od tego, z jakiego programu do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej korzystasz — zobacz co czeka na Ciebie po przejściu do Medfile. Skorzystaj z największej w tym roku promocji i importuj swoje dane do Medfile, by korzystać z jego udogodnień. Zostań do końca i dowiedz się wszystkich szczegółów!

 

Czego mogę się spodziewać po promocji w Medfile?

 

Najnowsza promocja w Medfile przygotowana jest z myślą o nowych klientach naszego oprogramowania. Wielu specjalistów medycznych korzysta z innych programów do prowadzenia dokumentacji medycznej, ale są z nich nie do końca zadowoleni. Jeżeli jesteś w tej sytuacji i zastanawiasz się nad zmianą programu — nie było lepszego czasu niż teraz!

 

Obecnie w Medfile możesz skorzystać z:

 

  • Darmowego przeniesienia danych z innego oprogramowania wprost do Medfile,
  • Darmowego korzystania z programu przez pierwsze 6 miesięcy, a wszystko to zawierając umowę na jedyne 18 miesięcy.

 

Dodatkowo, jeżeli nie jesteś pewny, czy nasze oprogramowanie sprawdzi się w Twoim gabinecie — możesz wypróbować je przez 14 dni za darmo podczas korzystania z konta testowego.

 

Okres próbny to idealna okazja, aby sprawdzić funkcjonalności naszego systemu. Dlatego bez większych problemów będziesz mógł dodać pacjentów, umówić ich na wizyty, przepisać e-Receptę, sprawdzić działanie modułów takich, jak: kalendarz, magazyn czy powiadomienia SMS.

 

Dla lekarzy, jakiej specjalności dedykowane jest oprogramowanie Medfile?

 

Nasze oprogramowanie cechuje się ogromną możliwością personalizacji, dlatego niezależnie od Twojej specjalizacji, Medfile idealnie sprawdzi się w Twoim gabinecie. W gronie naszych klientów są m.in. lekarze rodzinni, okuliści, chirurdzy, dentyści czy fizjoterapeuci.

 

Do kiedy jest ważna obecna promocja w Medfile?

 

Nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji do końca tego roku, czyli 31.12.2023. Dlatego warto się spieszyć, aby jej nie przegapić, gdyż druga taka okazja może nie trafić się szybko. Migracja danych do Medfile, pozwoli Ci usprawnić pracę i zarządzanie Twoją placówką.

 

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się o niej więcej lub dopytać o pewne kwestie — skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie: (+48) 728 498 407, (+48) 530 000 828 lub e-mailowo biuro@medfile.pl. Czekamy na kontakt właśnie od Ciebie! Dodatkowo możesz umówić się na prezentację online całego oprogramowania, podczas której dedykowany opiekun przedstawi Ci wszystkie funkcjonalności naszego systemu.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Co jest mi potrzebne, aby uzyskać rabat podczas zakładania konta?

Podczas zakładania konta wpisz kod „Migracja”, aby skorzystać z promocji na darmowe korzystanie z programu.

Ile czasu zajmuje przeniesienie danych do Medfile?

Przygotowanie procesu migracji to kwestia kilku dni, a sam proces przenoszenia danych jest elastyczny i może być dostosowany do preferencji klienta, na przykład możemy to zrobić w wybranym przez klienta terminie, np. w weekend, gdy placówka medyczna jest nieczynna. Ten proces jest bardzo efektywny i przebiega płynnie, bez żadnych problemów.

Czy Medfile posiada własną aplikację mobilną?

Oczywiście, mamy dedykowaną aplikację mobilną, dostępną zarówno na system Android, jak i iOS. Nasza aplikacja została zaprojektowana specjalnie do obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) i zarządzania harmonogramem wizyt. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie programu dla użytkowników, którzy chcą korzystać z Medfile zarówno na swoim komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

Czy program Medfile jest dedykowany konkretnej specjalizacji lekarskiej?

Medfile jest oprogramowaniem o dużej możliwości personalizacji, więc sprawdzi się w gabinecie lekarzy różnych specjalizacji, w tym lekarzy rodzinnych, okulistów, chirurgów, dentystów i fizjoterapeutów.

Jakie są główne funkcje oprogramowania Medfile?

Oprogramowanie Medfile oferuje różnorodne funkcje, w tym możliwość dodawania pacjentów, umawiania na wizyty, przepisywania e-Recept, korzystania z kalendarza, zarządzania magazynem oraz wysyłania powiadomień SMS.

Jak skontaktować się z działem obsługi klienta Medfile?

Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta Medfile telefonicznie pod numerami (+48) 728 498 407 lub (+48) 530 000 828, lub wysłać e-mail na adres biuro@medfile.pl.